tło strony kancelarii prawniczej Ursynów Warszawa

Kancelaria

Kancelaria kieruje swoje usługi do podmiotów z sektora prywatnego i publicznego oraz do klientów indywidualnych i organizacji pozarządowych.

W skład zespołu Kancelarii wchodzą prawnicy posiadający doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych oraz w instytucjach finansowych. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług Kancelaria na stałe współpracuje z wybitnymi przedstawicielami nauki wspierając się ich eksperckim doświadczeniem.

Motto Kancelarii Widzimy rozwiązania nie jest pustym sloganem lecz jej priorytetem. Kancelaria dużą wagę przykłada do kreatywności i skuteczności proponowanych rozwiązań oraz do ich bezpieczeństwa, podchodząc do świadczonego doradztwa w sposób odpowiedzialny i z zachowaniem obowiązujących standardów korporacyjnych.

ZAKRES PRAKTYKI

Praktyka kancelarii obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z prowadzoną przez Klientów kancelarii działalnością gospodarczą. Kancelaria świadczy wsparcie na płaszczyźnie stosunków gospodarczych, reprezentuje Klientów w stosunku do organów administracyjnych oraz w sporach sądowych. Zakres praktyki obejmuje również opiniowanie projektów aktów prawnych na każdym etapie ich ścieżki legislacyjnej.

Klientom indywidualnym Kancelaria oferuje wsparcie w zakresie spraw spadkowych oraz planowania pokoleniowego, doradztwo w sprawach cywilnych, karnych oraz postępowaniach administracyjnych i sadowo-administracyjnych jak również doradztwo w sprawach reprywatyzacyjnych.