Agnieszka Posmyk

Of Counsel | Adwokat

adwokat Agnieszka Posmyk

Kontakt

Agnieszka Posmyk Of Counsel | Adwokat

a.posmyk@kancelaria-posmyk.pl

Agnieszka Posmyk jest adwokatem niemieckim (Rechtsanwältin), zrzeszonym w Berlińskiej Izbie Adwokackiej (Rechtsanwaltskammer Berlin) oraz polskim radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Jako radca prawny i niemiecki adwokat pani Agnieszka Posmyk jest uprawniona do wykonywania stałej praktyki w Polsce oraz na terenie Niemiec.

Agnieszka Posmyk ukończyła studia prawa Pierwszym Prawniczym Egzaminem Państwowym (Erstes Jurtistisches Staatsexamen) na Uniwersytecie Europejskim „Viadrina” we Frankfurcie oraz studia prawa europejskiego na Uniwersytecie Rennes I w Rennes (Francja) uzyskując tytuł magistra prawa.

Aplikację prawniczą odbyła w Brandenburgii. W tym czasie pracowała m.in. w sądzie krajowym oraz w prokuraturze, jak również w niemieckiej kancelarii we Frankfurcie oraz w kancelarii prawnej w Londynie. Aplikację prawniczą ukończyła Drugim Egzaminem Państwowym w Berlinie (Zweites Juristisches Staatsexamen) i otrzymała wpis na listę adwokatów w Berlinie. W latach 2010-2016 pracowała dla renomowanej niemieckiej kancelarii Noerr w Warszawie.